منابع آزمون یوس ترکیه
منابع آزمون یوس ترکیه

قبل از شروع به آمادگی برای هر آزمونی، تحقیق و آگاهی نسبت به منابع و موارد درسی که در آزمون مطرح می شوند در درجه اول اهمیت قرار دارد.استفاده از منابع دست اول و دنبال کردن آخرین تغییرات سرفصل های آزمون یوس برای کسانیکه می خواهند در این آزمون شرکت کنند الویت دارد. از آنجائیکه موارد مطرح در آزمون یوس شامل ریاضیات، هوش و هندسه است لذا برخلاف کنکور ایران احتمال کمبود وقت و برنامه ریزی در دوره ی آمادگی کم است. انتشارات زیادی اخیرا در ترکیه اقدام به چاپ و فروش منابع کنکور یوس کرده اند. در این میان کتابهای آمادگی یوس به صورت توضیح تشریحی، تست های طبقه بندی شده و جزوات حل تمرین و خلاصه تالیف شده اند. بر اساس تجربیات سالهای گذشته و نسبت به بارم بندی و بودجه بندی آزمون یوس ثابت شده است که پنج درصد سوالات به مبحث هندسه، پنجاه درصد هوش و چهل و پنج درصد به ریاضیات اختصاص می یابد. سوالات کنکور یوس ترکیه به گونه ای طراحی می شوند که تمامی دانش آموزان از تمامی کشورها و باتوجه به سیستم های آموزشی و دروس گذرانده شده در دبیرستان بتوانند به سوالات پاسخ دهند.

تسلط به مباحث از طریق کتابهای تشریحی مبحث به مبحث ریاضی و هندسه امکان پذیر است اما در این میان مبحث هوش با توجه به ساختار حل تکنیکی سوالات در کتابها آموزش داده نمی شود و برای حل سوالات هوش یوس نیازمند منبع جانبی هستید که به صورت تشریحی ساختار حل این نوع سوالات را در مدت زمان کوتاهی به شما آموزش دهد و با توجه به نمره ی بالای این قسمت توصیه میشود بیشترین زمان خود را صرف یادگیری و تسلط به تیپ های مختلف سوالات هوش یوس صرف کنید.

با توجه به تجربه ی سالیان گذشته سعی کرده ایم تا با ترکیب منابع مختلف نواقص هر منبع را برطرف کرده و پکیج کاملی را برای دانشجویان فراهم کنیم.منابع ارایه شده شامل کتابهای دست اول تالیف شده در ترکیه هستند(ریاضی،هوش،هندسه) و کتابهای تست سالیان گذشته و تست های مبحثی در کنار آزمون های جامع آنلاین در دوره ی مرور و تست زنی ماه آخر داوطلبان را با فضای واقعی آزمون یوس آشنا می سازد.جزوه های ریاضی و هوش یوس که برگرفته از مباحث تدریس شده در موسسه و در سالهای پیش است به عنوان منبع کمک آموزشی امکان مقایسه جواب ها و توجه بیشتر به نکات مهم تر را فراهم میاورد.

برای اطلاع در خصوص منابع و توضیحات بیشتر در خصوص آمادگی آزمون یوس می توانید با موسسه تماس بگیرید.

شماره تماس:02188982806

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction