هزینه کالج زبان انگلیسی ترکیه
هزینه کالج زبان انگلیسی ترکیه

ترکیه یکی از کشورهایی است که برخی از دانشجویان برای آموزش زبان انگلیسی راهی آن می شوند. تعداد زیاد کالج های زبان انگلیسی وهمچنین دانشگاههایی که به زبان انگلیسی تدریس می کنند فرصت خوبی را دراختیار دانشجویان قرار می دهد.برای یادگیری زبان انگلیسی در ترکیه هم در دانشگاهها ی معتبر ترکیه و هم درموسسات معروف امکان ثبت نام و شرکت در دروه های مختلف زبان و آمادگی آزمون هایی مانند آیلتس و تافل وجود دارد.

دوره های زبان دانشگاه بغازیچی، دانشگاه استانبول تکنیک،دانشگاه گالاتاسارای و دانشگاه فنی خاورمیانه از معتبرین کالج های زبان انگلیسی در استانبول و آنکارا هستند. شرکت در دوره های این دانشگاهها آزاد بوده و بعد از ثبت نام در این دوره ها و آزمون تعیین سطح در پایان دوره مدرک دانشگاه مربوطه به دانشجویان اعطا می شود.

هزینه ی دوره های زبان در استانبول و دانشگاههای مذکورکه در طول دو الی سه ماه برای هر ترم در نظر گرفته می شود در حدود 1800 لیر است .

علاوه بر دوره های زبان در کالج ها و دانشگاهها، موسسات معتبری هم وجود دارند که در شهرهای مختلف ترکیه اقدام به آموزش زبان انگلیسی می کنند. یکی از معروفترین کالج های زبان انگلیسی در ترکیه آکادمی کمبریج است که با تدریس مدرسین نیتیو انگلیسی دوره های آیلتس،تافل و مکالمه برای یادگیری زبان انگلیسی در ترکیه برگزار می کند. برای اطلاع از هزینه ی دوره های کالج زبان انگلیسی در این مرکز می توانید از طریق سایت کالج اقدام کنید.

لینک آکادامی کمبریج استانبول برای کالج زبان انگلیسی در ترکیه

https://cambridgeistanbul.com/

لینک دوره های زبان انگلیسی دانشگاه بغازیچی استانبول

http://www.ingilizcekursu.boun.edu.tr/

لینک کالج زبان انگلیسی دانشگاه گالاتاسارای در استانبول

http://ydk.gsu.edu.tr/en_course.php

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction