برای اگاهی از جدید ترین خبرها، دریافت رایگان ویدیوهای راهنما و فایل های مشاوره در کانال تلگرام ما عضو شوید و برای اطلاعات بیشتر در زمینه زندگی در ترکیه به لستانبول سری بزنید

جدید:‌برای شرکت در آزمون های آنلاین رایگان به کانال تومرپل وارد شده و نام کاربری دریافت کنید

 

 
 
 
چرا تحصيل در تركيه - 4.7 out of 5 based on 3 votes
امتیاز کاربر: / 3
بدخوب 

alt

ترکیه کشوری که با  استقرار دریک موقعیت استراتژیک در محل اتصال شرق و غرب، دارای سابقه نزدیک به ده هزار سال است. و همچنین به عنوان بخشی از اروپا، آسیا دارای طیف گسترده ای از ویژگی های اقلیمی و جغرافیایی است.ترکیه توسط آبهای آزاد دریایی در سه طرف پوشیده شده است که از گذشته همیشه یک مرکز تجارت مهم، برای ابریشم و ادویه شناخته شده است و پیدا کردن اثری از فرهنگ های مختلف در ترکیه به راحتی ممکن  است.

 

ترکیه، به عنوان یک جمهوری مستقل ازسال 1923 ،و دارا بودن روابط مهم تجاری با کشورهای غربی، کشوری با یک اقتصاد لیبرال است.

ترکیه یکی از امن ترین و با ثبات ترین کشورهای منطقه است و دانشجويان در حال  تحصيل در تركيه فرصت دارند به هر دو وجه مدرنیته و سنت در کنار هم کار کنند. برخی از دانشگاه های ترکیه دارای زبان آموزشی انگلیسی است، و برای بسیاری از دانشجویان، یک فرصت منحصر به فرد برای تحصيل زبان انگلیسی فراهم می کند. مهمتر از همه، با تحصیل در ترکیه آینده شما  برای آموزش با کیفیت بالا آماده است.

ترکیه تنها کشوری با کیفیت بالا ی آموزشی است که شما می توانید متناسب با هزینه های خود انتخاب کنید. هزینه های آموزش و پرورش و تحصیل و هزینه های زندگی به مراتب کمتر از بسیاری از دانشگاههای اروپا و امریکا است.

استانداردهای بالای آموزش و پرورش

کادر دانشگاهی دانشگاه های ترکیه با کیفیت بالای آموزشی، مهارت ها و دانش شما را برای بهره گیری از استانداردهای جهانی افزایش می دهد.

مدارک تحصیلی بین المللی به رسمیت شناخته شده

مدارک تحصیلی دانشگاههای ترکیه در سراسر جهان شناخته شده است و شما به راحتی امکان ادامه ی تحصیل در کشورهای اروپایی و آمریکایی را خواهید داشت.

 محیط های مجهز و مدرن

کتابخانه و آزمایشگاه باتجهیزات مدرن به  راحتی قابل دسترسی است وبا عضویت در گروه های دانشجویی  ازامکانات فرهنگی و ورزشی  برخوردار شده و لذت زیادی ازدانشجو بودن در دانشگاههای ترکیه خواهید برد.

فرهنگی غنی و قدیمی

تنوع فرهنگی برابر با غنای فرهنگی است .ترکیه نقطه اتصال قاره آسیا و اروپا جایی است  که شما ترکیبی از شرق و غرب و غنای فرهنگی را خواهید زیست.

آموزش و پرورش در فضا و اقتصادی ایمن

 

ترکیه تنها  کشوری با کیفیت بالا ی آموزشی است که  شما می توانید متناسب با هزینه های خود در آن تحصيل كنيد. هزینه های آموزش و پرورش و تحصیل در تركيه و هزینه زندگی در تركيه  به مراتب کمتر از بسیاری  از كشورهاي اروپا و امریکا است.

محیط گرم و دوستانه

ترکیه، که دارای جمعیت جوان (31 درصد از جمعیت بین سنین 12-24) است، مورد  استقبال جوانان است. به طور سنتی  و از گذشته مردم ترکیه  مهمان نواز بوده اند.

 

Hunting for men